Web performance

Rychlost a výkon webu je důležitá. Udělám analýzu a podíváme se na problematická místa. Začnu tam, kde to má největší přínos.

Rychlost webu je klíčem k úspěchu. Pomalá stránka frustruje uživatele, snižuje konverze a poškozuje SEO. Rychlejší web uživatelský komfort zlepšuje a zvyšuje tak konverzní poměr.

Zvládnu vyřešit nejen základní úpravy, jako je komprese obrázků, optimalizace načítání JS a CSS, nastavení CDN a cachovacích pluginů. Umím se ponořit do optimalizace kódu a navrhování komplexnějších změn, jak chtějí vaši markeťáci.

I drobná změna může mít obrovský dopad na Core Web Vitals nebo jinou metriku rychlosti a výkonu webu, a proto je třeba je sledovat v čase.

page speed insights - performance

Objednali jsme si analýzu a konzultaci stavu našeho webu u paní Vyskočilové.  Odhalila nedostatky a dala nám doporučení, ze kterých těžíme ještě teď.  Oceňuji především příjemné jednání, dodržení termínů a spolehlivost, která jde ruku v ruce s profesionalitou a odborností.

jakub chvosta

Jakub Chvosta

Mindflow, Founder & Visionary

Audit webu

Rychle zhodnotím stav webu. Zkontroluji best practices, rychlost webu a na přání i pluginy, které používáte.

Získáte podrobný dokument, který vám pomůže dosáhnout rychlejšího a bezpečnějšího webu, a také zhodnocení, jak si váš web stojí a kde je vhodné začít s optimalizací.

Výsledek auditu můžete využít dle svého uvážení. Nezáleží na tom, jestli dokument s uspokojením uložíte do šuplíku, předáte ho současnému třeba juniornímu programátorovi, použijete ho jako základ pro poptávku úprav na webu nebo se třeba domluvíme společně.

Základní audit za 3 600 Kč bez DPH.

Příprava reportu trvá 3–7 pracovních dní podle hloubky auditu. Pro základní audit nepotřebuji přístup k webu, pro audit pluginů ano.

Potřebujete rychlou radu? Naplánujte si krátkou konzultaci.