Portfolio

Podílela jsem se na spoustě projektů. V poslední době třeba na těch níže a jsem na ně pyšná. Zadavatelé, grafici a markeťáci také.

Případové studie

Níže naleznete případové studie (částečně stále jako work-in-progress), která dovoluje se podívat pod pokličku mým projektům.

Výběr webů, které jsem naprogramovala

Karolína Vyskočilová je špičková profesionálka v oblasti návrhu a implementace webu, specializující se na WordPress s pokročilými znalostmi i v oblastech jako user experience a správa domén. Pomohla nám v Mantě vytvořit web, který zvýšil naše konverze o stovky procent a byl klíčem k našemu mezinárodnímu úspěchu. Karolína vyniká profesionálním přístupem, pečlivostí a skvělou komunikací. Jsem rád, že máme možnost s ní spolupracovat.

Jan Andrs

director of marketing, Manta

Karolína měla na starosti tvorbu webových stránek našeho uskupení tlumočníků. O vše se dokonale postarala – od grafického návrhu přes výstavbu stránek až po hosting. Komunikace s ní probíhala rychle a bezproblémově. Veškeré naše požadavky byly splněny na 100 %. S výsledkem jsme moc spokojeni a jenom nás mrzí, že jsme Karolíniny služby nevyužili dřív.

Anna Žilková

tlumočnice a překladatelka

Karolína je profesionál v oboru. Nejenže se skvěle vyzná v samotném WordPressu, ale  dokáže navrhnout řešení, která oceníte.  Organizovali jsme společně největší WordPressovou konferenci v Čechách a díky tomu vím, že je na ní 100% spolehnutí.

Adam Laita

Adam Laita

WP specialista a frontend kodér

Obrátil jsem se na Karolínu s přáním konsolidovat stav webových stránek s různorodou historií úprav. Nasazovali jsme web na novou šablonu, zbavovali zbytečností a zrychlovali. Karolínin přístup byl skvělý. Poradila si s každým zádrhelem a navíc přišla s řadou technických řešení, která web zásadně vylepšila. Během zakázky jsem pochopil, že své práci sakra dobře rozumí a získal k ní maximální důvěru.

Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor

Profinit
softopus
AV Medical
Škoda
SSHR - české rezervy
filbec – 100% voda
Formetal - plechotvářecí stroje
Národní pedagogický institut České republiky
Delivery Hero
Business Bloomer
manta
CzechTourism
Škoda muzeum
confess
idealab
evolutionn films
colop
mailstep
Sedláková legal
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.
agnostix

Potřebujete rychlou radu? Naplánujte si krátkou konzultaci.