O mně

Rozhodnout se, komu svěříte do rukou svůj web, není zrovna nejjednoduší. Následující řádky vám prozradí, kdo jsem a co můžete od spolupráce se mnou očekávat.

Nový web splní vaše očekávání

Než začnu pracovat na vašich stránkách, osobně nebo online spolu probereme, co od stránek očekáváte. Web můžeme ještě doladit po spuštění, kdyby něco nefungovalo podle vašich představ.

Ráda se s vámi podělím o své know-how

Nový nablýskaný web, který neumíte naplnit ani ovládat? To se vám se mnou nestane. Vždy vám při předání stránek vysvětlím, jak s nimi pracovat. Chci, aby byl váš projekt úspěšný, proto jsem ochotná vám předat všechny důležité znalosti.

Svěříte se do rukou odborníkovi

Webové stránky, šablony a pluginy pro WordPress a WooCommerce už programuji přes šest let. Díky tomu poznám, kudy cesta rozhodně nevede, a pokud míříte do slepé uličky, určitě vás na to upozorním. Navíc sleduji nejnovější trendy a všechno, co navrhuji, jsem sama vyzkoušela.

Spolupracuji s profesionály napříč obory

Občas nestačí jenom nahodit web. Někdy je potřeba doladit grafiku, jindy dotisknout reklamní materiály nebo web lokalizovat. Na těchto a dalších věcech spolupracuji s kolegy. Pro vás to bude o starost míň – nemusíte hledat pět profesionálů, všechno zařídím já. Příjemný bonus navrch? U kolegů vám zajistím i údržbu webu, kdyby se cokoliv pokazilo, zatímco budu třeba na dovolené.

S čím pracuji

Obvykle tvořím weby v PHP7, HTML5, CSS3 a jQuery, pracuji také s frameworkem Bootstrap 3 a 4, preprocesorem SASS,  mám GULP na automatizaci úkolů a verzovací systém GIT.

Pořád nevíte, jestli se nám bude dobře spolupracovat? Kontaktujte mě a uvidíme, jestli si padneme do noty.

Máte hlavu plnou nápadů, ale nevíte, jak na ně?
Víc hlav víc ví. Napište mi nebo zavolejte, probereme to společně.