O mně

Karolína Vyskočilová

Už od roku 2012 vytvářím weby a pluginy, které nejen pěkně vypadají, ale hlavně šlapou jako hodinky.

Klientům nabízím i odborné konzultace – pokud se potřebujete poradit anebo dohlédnout na agenturu, jsem tady pro vás.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Budu se snažit vypilovat váš záměr k dokonalosti. Ukážu vám, že web i plugin může umět mnohem víc, než jste si původně představovali. A hlavně: dám si záležet, abyste správu webu zvládli sami, levou zadní.

Ráda s vámi navážu dlouhodobou spolupráci a budu projekt společně s vámi rozvíjet, web vám ale nebudu plnit obsahem. Raději vás s administrací naučím, abyste běžné úkoly zvládali sami.

Spolupracuji i s dalšími profesionály napříč obory. Hledáte grafikapřekladatelefotografa? Na vašem webu budeme pracovat společně, protože nový web už dávno není hra pro jednoho.

Kde sbírám znalosti a zkušenosti?

Webům a programování jsem propadla už před více než 15 lety. Posledních 7 let se specializuji na WordPress a WooCommerce a mám za sebou přes 150 projektů pro malé i velké klienty.

Nepracuji jen pro firmy, ale i pro wordpressovou komunitu. Překládám do češtiny pluginy od jiných programátorů a vytvářím svoje vlastní – některé z nich stáhnete zdarma ve WP repozitáři. Pomáhám také řešit problémy, které objevím: když například WooCommerce neuměl rozpoznávat česká a slovenská PSČ, naučila jsem ho to.

Co dalšího dělám?

Podílela jsem se na organizaci pražského WordCampu 2019 a pravidelně se zúčastňuji pražského WP Piva. O WordPressu také školím pro Czechitas.

Jsem schváleným dodavatelem pro Pražský voucher (podpora začínajících firem) pro kreativní služby – najdete mne na jejich white-listu.