Vývoj

WordPressu a WooCommerce se věnuji více než 10 let a znám ho jak své boty. Zvládnu pro vás připravit web nebo funkcionalitu na míru tak, aby se dobře používala a web zůstal rychlý.

Web na míru

Potřebujete web, který přesně odpovídá vašim potřebám a grafikovým představám? Vytvořím pro vás web na míru, který bude nejen díky grafikovu návrhu vizuálně atraktivní, ale také snadno spravovatelný, rychlý a snadno udržovatelný. Bez kompromisů.

Nejčastěji stavím weby úplně od začátku. Dodáte mi grafiku (XD, Figma), kterou nasadím na HTML, které si schválíte. Pak z něj udělám WordPress web, který zvládnete sami naplnit obsahem a v budoucnu udržovat.

Kromě toho se aktuálně snažím pro menší projekty využívat i novou funkci WordPressu – Full Site Editing (FSE), kdy se celý web „vykliká“ v rámci výchozího editoru a na míru jsou připravené jen CSS styly a nezbytné funkce. S buildery jako je Elementor, Divi atp. nepracuji.

Pokud jste teprve ve fázi návrhu, ráda budu k ruce vašemu designérovi nebo UXákovi, abychom společně našli řešení, které bude efektivní a snadno naprogramovatelné.

U svých webů samozřejmě nabízím údržbu i budoucí rozvoj, ale správu obsahu si musíte zajistit sami.

Cena je projektově stanovena na základě vašich konkrétních požadavků a náročnosti projektu.

Karolína Vyskočilová je špičková profesionálka v oblasti návrhu a implementace webu, specializující se na WordPress s pokročilými znalostmi i v oblastech jako user experience a správa domén. Pomohla nám v Mantě vytvořit web, který zvýšil naše konverze o stovky procent a byl klíčem k našemu mezinárodnímu úspěchu. Karolína vyniká profesionálním přístupem, pečlivostí a skvělou komunikací. Jsem rád, že máme možnost s ní spolupracovat.

jan andrs

Jan Andrs

director of marketing, Manta

WooCommerce

Doladím existující e-shop, přidám chybějící funkcionalitu nebo propojení. V implementaci pro WooCommerce se vyznám jako v Česku málokdo.

Aktuálně se až na drobné výjimky nezabývám vývojem e-shopových webů na WooCommerce na míru. Nemám bohužel kapacitu na jejich správu a bez toho mi taková spolupráce nedává smysl (a ani vám by neměla). Ráda pomůžu s řešením dílčích funkcionalit a problémů, se kterými si nevíte rady.

Potřeboval jsem upravit šablonu a přidat prvky na našem e-shopu s knihami. Karolína vše skvěle vyladila na míru a mohu její služby vřele doporučit. Nejsem příznivcem hodinové mzdy, ale ukázalo se, že Karolína je seriózní, spolehlivá a opravdu se mi vyplatilo svěřit jí práci na webu.

Jan Šavrda

spolumajitel nakladatelství dybbuk

Pluginy a funkce

Napojím váš web na další webové aplikace anebo pomocí pluginů přidám chybějící funkce. Moje pluginy najdete ve WordPress repozitáři – skrz něj dostanu k uživatelům i vaši službu.

Výhodou pluginů je, že funkcionalita není spojená s šablonou. Plugin můžete použít na více webech (i když mají rozdílný vzhled) nebo ho přenést naopak do „nového“ webu, aniž by se vám cokoliv rozbilo. Umím zajistit i „automatické“ aktualizace v případě kontinuálního vývoje.

Reference

Moje vlastní pluginy mluví snad za vše – prohlédně te si je. Ty nejoblíbenější mají i více než 20 000 aktivních instalací.

Potřebujete rychlou radu? Naplánujte si krátkou konzultaci.