Delivery Hero – nábor kurýrů

Delivery Hero
delivery hero portfolio

Charakteristika práce

Vytvořila jsem šablonu pro nábor kurýrů pro společnost Delivery Hero, která sloužila pro více než 25 značek v 40 zemích a 70 různých jazyků (u nás Foodora, dříve Dáme jídlo) patřících do rodiny Delivery Hero.

Tato šablona Šablona obsahovala vlastní vícejazyčné řešení a obešli jsme se zcela bez využití externích pluginů. Součástí projektu bylo napojení na CRM systém, integrace Twilio pro odesílání SMS a implementace WhatsApp chatbota. Web byl bezproblémově propojen s mobilní aplikací.

Hlavní body projektu

Projekt zahrnoval vytvoření univerzální šablony, kterou lze použít globálně a přizpůsobit různým jazykům, včetně těch s jinou než latinskou abecedou a psaním zleva doprava.

Kromě formuláře pro nábor kurýrů bylo součástí webu i napojení na interní CRM systém, integrace Twilio pro odesílání SMS a implementace napojení na WhatsApp chatbota. Web byl bezproblémově propojen s mobilní aplikací.

Tým Delivery Hero si mohl šablonu spravovat samostatně, zatímco já jsem vytvořila “master” šablonu, která byla základem pro všechny pobočky. Vlastní aktualizační proces zajistil jednoduché nasazení šablony ve všech pobočkách a průběžné přidávání funkcionality nebo úprav vzhledu.

Výzvy a řešení

Jednou z hlavních výzev projektu byla nutnost přizpůsobit šablonu pro velké množství jazyků (zleva doprava, různé abecedy) a specifickému obsahu jednotlivých značek. Zároveň bylo potřeba takovou podporu udržet bezproblémově i pro jednotlivé aktualizace, k čemuž sloužly mnou naprogramované Cypress end2end testy.

Během celého projektu probíhala komunikace s klientovou centrálou v Berlíně prostřednictvím Slacku a Jiry, s pravidelnými meetupy v dohodnutých intervalech.

Karolína pro Delivery Hero (více než 25 značek v 40 zemích světa) naprogramovala platformu pro nábor nových kurýrů. Ta umožňuje lokálním týmům vytvářet stránky na míru přizpůsobené potřebám místního trhu. Karolína navíc skvěle zapadla do našeho vývojařského týmu.

vojtech vondra

Vojtěch Vondra

Senior Director, Delivery Hero SE

Potřebujete rychlou radu? Naplánujte si krátkou konzultaci.