Články

Opravte rozbité odkazy

Máte na webu spoustu obrázků a odkazů? Zkontrolujte, že jsou všechny platné. Pomocí pluginu z WP repozitáře Broken Link Checker můžete mít všechno jednoduše pod kontrolou (Pozn. poslední aktualizace před rokem v tomto případě neznamená problém s funkčností). Plugin, který je plně lokalizovaný do češtiny, za vás: monituruje odkazy v příspěvkách, stránkách, vlastních polích, komentářích etc. detekuje odkazy,…

Máte na webu spoustu obrázků a odkazů? Zkontrolujte, že jsou všechny platné. Pomocí pluginu z WP repozitáře Broken Link Checker můžete mít všechno jednoduše pod kontrolou (Pozn. poslední aktualizace před rokem v tomto případě neznamená problém s funkčností). Plugin, který je plně lokalizovaný do češtiny, za vás:

  • monituruje odkazy v příspěvkách, stránkách, vlastních polích, komentářích etc.
  • detekuje odkazy, které nefungují, chybějící obrázky a přesměrování
  • oznámí vám to přes Nástěnku anebo emailem
  • umožní vám zobrazit rozbité odkazy v příspěvku
  • odkazy můžete editovat přímo ze stránky přehledu bez toho aniž byste ručně procházeli příspěvek po příspěvku

Jakmile ho nainstalujete, plugin zpracuje data u vás na stránce. Podle velikosti stránky to může poprvé trvat několik minut anebo hodin, jakmile bude hotov, tak vám dá vědět. Pokud potřebujete vylepšit nastavení, nebo se podívat, jak je daleko, využijte Nastavení -> Link Checker.
Když plugin nalezne nefungující odkazy, tak vám dá vědět ve widgetu na Nástěnce anebo v admin panelu Nástroje-> Nefungující odkazy.