Články

Tip pro Fluent Forms: odkaz na stránku, kde byl formulář vložen

Tip, jak vytvořit klikací odkaz na stránku, kde byl vložen formulář od Fluent Forms. Díky tomu usnadníte návštěvníkům přechod zpět na původní stránku s více informacemi než jen s formulářem.

Fluent Forms jsou šikovný plugin pro tvorbu formulářů, který vám umožní snadno vytvářet a přidávat formuláře na vaše webové stránky a předpokládám, že ho používáte, když čtete tyto řádky.

Pokud máte jeden formulář pro několik příspěvků/stránek (např. jako formulář pro registraci na událost) a chcete návštěvníka odkázat zpět na danou stránku v potvrzovacím e-mailu, můžete uvažovat o použití odkazu zpět na tuto stránku v potvrzovacím e-mailu.

Pravděpodobně jste našli shortkód {embed_post.permalink}, která vypíše odkaz, ale věděli jste, že ji můžete použít jako adresu URL? Jediný zádrhel spočívá v tom, že přes vizuální editor může před adresu URL propašovat řetězec „http://“. Není to ale zásadní problém a můžete ho odstranit v textovém zobrazení. Nebo ještě lépe, vložte tenhle koousek kódu přímo tam, kde chcete, aby se název stránky změnil na klikatelný odkaz na adresu URL stránky (vše v textovém rozhraní):

<a href="{embed_post.permalink}">{embed_post.post_title}</a>

Snadné, že?